Літературні читання «Борис Грінченко: з любов’ю до дитини та її світу»

6 грудня 2018 року студентами групи ПОмс-1-15-4.0д були проведені літературні читання «Борис Грінченко: з любов’ю до дитини та її світу», приурочені до дня народження видатного українського письменника, журналіста, прогресивного громадського діяча, педагога, мовознавця, фольклориста, перекладача та популяризатора книг для народу. Під час заходу було проведено конкурс на кращий переказ творів митця англійською мовою. Студенти коледжу творчо підійшли до виконання завдання та переповіли декілька казок, оповідань, продекламували вірші Б. Грінченка, креативно оформивши свої виступи. Переможцем, за кількістю набраних балів, став студент групи ПОмс-1-15-4.0д Денис Широков з переказом казки «Сірко».
Вітаємо з першою творчою перемогою!
Модератор: Лещенко Світлана Миколаївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.