Літературні читання "Burns Night"

24 січня 2018 року в Університетському коледжі були проведені літературні читання "Burns Night". Захід був організований викладачем циклової комісії іноземних мов Лещенко Світланою Миколаївною для студентів першого курсу спеціальності "Початкова освіта" (групи ПО-2-17-4.0д та ПО-3-17-4.0д).
Метою заходу було ознайомити студентів із життєвим і творчим шляхом Роберта Бернса, впливом його поезії на читача, продемонструвати всесвітньо відомі поетичні твори барда, ознайомити першокурсників з одним з аспектів культурного життя англомовних країн і традиціями шотландського народу.
Майстерна декламація студентками віршів дала можливість відчути мелодійність поезії та усвідомити її глибину. Ведучі та юні актори розповіли про життя митця. Дуже зворушливим було виконання студентами пісень на слова Роберта Бернса, а народний шотландський танок у виконанні студентів групи першого курсу спеціальності "Хореографія" додав атмосферності.