Усний журнал на тему: «Іноземні мови в житті Бориса Грінченка»

06 травня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів I курсу спеціальностей Бібліотечна справа, Діловодство та Соціальна педагогіка був проведений усний журнал на тему: «ІНОЗЕМНІ МОВИ В ЖИТТІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА».

Мета заходу: познайомити студентів з маловідомими фактами життя та творчості Бориса Грінченка; активізувати пізнавальну діяльність студентів, залучивши їх до роботи з інформацією про видатного українця; підготувати студентів до усвідомлення внеску просвітника в українську науку та культуру; зацікавити молодь високохудожніми перекладами митця та пробудити в них бажання самому бути перекладачем; розвивати полікультурну й комунікативну компетентності, творчі здібності студентів, навички виразного читання поетичних та прозових творів; виховувати почуття національної гідності; спонукати студентів удосконалювати навички володіння англійською мовою.
Модератор заходу – викладача циклової комісії іноземних мов Захарова Т.О.

Усний журнал на тему: «Іноземні мови в житті Бориса Грінченка»