Лінгвістична вікторина «Не бійтесь заглядати у словник»

9 грудня 2016 року в Університетському коледжі була проведена лінгвістична вікторина «Не бійтесь заглядати у словник», яку підготували і провели студенти групи ПОмс-1-14-4.Од.

Мета заходу: з’ясувати, чи знає сучасна молодь значення слів в українській лексиці, які вживаються на теренах України та за її межами.

Джерелом для перевірки знань став «Словарь української мови», упорядником якого є відомий український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист та громадсько-культурний діяч Борис Дмитрович Грінченко. Студентам було представлено історію створення словника, перевидання, його сучасну інтерпретацію та перенесення в електронний варіант. Особливу увагу приділили практичному використанню електронного словника Вікі Київського університету імені Бориса Грінченка «Словарь української мови» при роботі з лексичним матеріалом.

Модератор заходу: Лялька Тетяна Василівна, викладач циклової комісії іноземних мов.

Мета заходу: зясувати, чи знає сучасна молодь значення слів в українській лексиці, які вживаються на теренах України та за її межами.