Протягом листопада в Університетському коледжі серед студентів І-ІV курсів різних спеціальностей проходила щорічна олімпіада з англійської мови, що складалася з трьох турів: І – читання (розуміння основного змісту автентичних текстів та їх найбільш суттєвих деталей), ІІ – аудіювання (розуміння іншомовного мовлення на слух), ІІІ – використання мови (володіння лексико-граматичним матеріалом для здійснення іншомовної комунікації).
Вітаємо наших переможців!
![]() |
І місце |
![]() |
ІІ місце |
![]() |
ІІІ місце |