Інтерактивне заняття «Вплив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів

08 травня 2023 року в рамках декади циклової комісії фізичного виховання для студентів групи ФВфмб-1-22-4.Од було проведено інтерактивне заняття «Вплив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів.

Мета заходу: розкрити користь і шкоду кави для організму людини, зокрема підлітків, виховувати бережливе ставлення  до власного здоров’я; формувати у студентів творчу уяву; розвивати естетичні почуття та емоції,  вміння аргументовано висловлювати свої думки, судження, оцінки.

Під час перегляду презентацій та відео фрагментів, які підготували студенти групи ФВфмб-1-21-4.Од (Зуєва Поліна, Боковенко Ірина, Бардаш Тетяна, Шмат Руслана, Кирниченко Марк, Новіченко Катерина) студенти 1 курсу мали змогу виявити вплив кави на головний мозок та на організм підлітків. Як результат, відбулася цікава дискусія з приводу користі і шкоди кави для майбутніх спортсменів.

Модератори: Орлова О.В., Колоскова Н.О.

Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів
Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів
Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів
Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів
Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів
Інтерактивне заняття «Влив кав...
Інтерактивне заняття «Влив кави на здоров’я людини» з використанням STEAM-елементів