Конкурс-змагання «Ми кращі»

Команда Університетського коледжу спеціальності «Фізичне виховання» взяла участь в щорічному конкурсі-змаганні «Ми – кращі» серед студентів спеціалізації «Фізичне виховання», «Здоров’я людини» Київського університету Імені Бориса Грінченка.

Другий етап конкурсу

16 квітня пройшли фінальні змагання конкурсу "Ми-кращі!" з волейболу. Першою стала команда Університетського коледжу. Вітаємо переможців!!!!!

28 березня пройшли фінальні змагання конкурсу "Ми-кращі!" з баскетболу. Першою стала команда Університетського коледжу. Вітаємо переможців!!!!!

28 березня пройшли змагання конкурсу "Ми-кращі!" з гімнастики.  Другою стала команда Університетського коледжу. Вітаємо призерів!!!!!

29 жовтня  команда Університетського коледжу взяла участь в третьому етапі конкурсу  "Ми-кращі!" з настільного тенісу.

Перший етап конкурсу – легка атлетика 29.09.2014р.

Бадун Віталій Іванович Група ФВмс-1-14-4.Од

Пилипенко Діана Куанг Група ФВмс-1-14-4.Од