Відкрите заняття зі спортивно-педагогічного вдосконалення «Особливості розвитку координаційних здібностей»

25 жовтня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка викладачем циклової комісії фізичного виховання Черненко Г. І. було проведено відкрите заняття на тему «Особливості розвитку координаційних здібностей» зі студентами групи ФВмс-1-17-4.0д.
Задачі заняття:

• сприяти розвитку концентрації уваги та координаційних здібностей за допомогою вправ з м’ячами;
  • сприяти розвитку спритності і виховувати у студентів здатність взаємодіяти з партнером за допомогою вправ зі скакалкою;
  • сприяти розвитку комунікативних компетенцій та лідерських здібностей за допомогою рухливої гри.