Військово-патріотичні змагання

16 жовтня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись військово-патріотичні змагання, присвячені Дню захисника України.
Захід розпочався зі спілкування студентів з Костянтином Хімчаком, учасником АТО 2014-2015 рр.; знайомством з представниками Національної федерації хортинг-фехтування, театру історичного костюму «Святогор». Гості продемонстрували історичне фехтування на шаблях ХVІІ сторіччя та спортивне хортинг-фехтування, а також розповіли історію козацького одягу та зброї.
Продовжився захід змаганнями між студентами 1-2 курсів із розбирання автомата Калашникова, спорядження магазину до автомата, а також майстер-класом з домедичної допомоги.
Упродовж змагань відбувалась демонстрація макетів сучасної стрілецької зброї.
Модератори: Кузора Іван Васильович та Горбатюк Тетяна Дем’янівна, викладачі ЦК фізичного виховання.