Майстер-клас з японського бойового мистецтва

17.04.2019 року о 12:00 в рамках святкування Дня коледжу за участі Луценка Вадима Володимировича, тренера міжнародного класу, першого дана з Какуто-ДайдомонКенбукай карате ММА, члена Асоціації чорних поясів України, відбувся спортивний майстер-клас з японського рукопашного бою.

На цьому цікавому спортивному заході студенти дізналися загальні відомості про мистецтво японського рукопашного бою, а також основну різницю між реальними та спортивними бойовими техніками. Усі бажаючі мали можливість випробувати різноманітні прийоми на практиці. Також лектор детальнорозповів про особливості роботи зі зброєю та застосування бойових навичок жінкою.

Психологія вуличного бою, вибір нападником цілі, аналіз неефективних технік та наслідків від застосування того чи іншого спортивного прийому та різниця між тренуванням бійця і підготовкою спортсмена ⸻ основні пункти, які були опрацьовані студентами Університетського коледжу.