Практична студентська конференція

23 травня В Університетському коледжі циклова комісія викладачів фізичного виховання провела науково-практичну студентську конференцію за результатами досліджень Київського центру спортивної медицини. Для оцінки стану здоров’я була застосована методика затверджена Міністерством охорони здоров’я України.

Конференцію відкрив керівник фізичного виховання - Машталір В.І., який акцентував увагу на значенні результатів проведених досліджень.

Студентка другого курсу спеціалізації фізичного виховання - Гудим Анна, у своїй доповіді розкрила результати досліджень та рекомендації для студентів початкової та дошкільної освіти Університетського коледжу.

Студентка другого курсу спеціалізації фізичного виховання   - Закорчевна Христина, у своїй доповіді розкрила результати досліджень та рекомендації для студентів спеціалізації фізичного виховання Університетського коледжу.

Студентка другого курсу спеціалізації соціальна педагогіка – Буцан Анастасія, у своїй доповіді розкрила результати досліджень та рекомендації для студентів гуманітарного відділення Університетського коледжу.

Студент третього курсу спеціалізації фізичного виховання - Петрушевський Ігор , у своїй доповіді розкрив значення професійно-прикладної фізичної підготовки для майбутнього фахівця.

Активну участь в організації конференції та   підготовки доповідачей взяла Молчанова О.В. – викладач циклової комісії фізичного виховання.