Гостьова лекція «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера»

12 жовтня 2018 року на факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту викладачі циклової комісії Колоскова Н.О., Петрова Н.В., Черненко Г.І. та студенти ІV курсу спеціальності "Фізичне виховання" відвідали гостьову лекцію за темою: «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера». Лектор – Марк Холл – провідний спікер в тренерських штабах шкіл і клубів США, має досвід роботи з юніорськими командами з футболу, баскетболу та гімнастики, є наставником тренерів збірних США, міжнародним представником 3-D інституту, проводить тренінги з тренерами і лідерами на 4 континентах в понад 25 країнах світу. Цікава, емоційна та мотивуюча доповідь висококваліфікованого американського фахівця дозволила розширити діапазон знань студентів про тренерську роботу.