Міжнародна науково-практична конференція: перспективи та кращі практики

15 травня 2018 року викладачі Університетського коледжу Колоскова Н.О., Петрова Н.В., Білик Х.М. та Мусіяченко О.С. взяли участь у Міжнародній науково-практична конференції: перспективи та кращі практики, що відбулась на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Головною метою конференції є об'єднання дослідників, науковців та експертів України та світу для обміну досвідом, пошуку ефективних підходів до застосування сучасних здоров’язбережувальних технологій, інноваційних практик в спорті та фізичному вихованні.
До участі в конференції долучилися провідні фахівці з 8 країн світу (Україна, Білорусь, США, Франція, Німеччина, Угорщина, Канада, Нідерланди).