Онлайн-виставки творчих робіт до Дня коледжу

Упродовж тижня до Дня коледжу викладачі і студенти циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну презентували онлайн-виставки творчих робіт, виконаних протягом ІІ семестру 2020-2021 навчального року.

До уваги відвідувачів сторінок коледжу в Facebook та YouTube були представлені наступні виставки:

19.04.2021 “Світ через смартфон” - виставка фотографій, виконаних студентами 3 курсу спеціальності “Образотворче мистецтво” (викладач Казіміренко О.В.)

20.04.2021 “Модифікації” - виставка творів, виконаних студентами під час вивчення курсу “Художньо-прикладна графіка”(викладач Шеменьова Ю.В.)

21.04.2021 “Візерунки творчості” - виставка творів з декоративно-прикладного мистецтва у техніці витинанки (викладач Дєточка О.М.)

21.04.2021 - виставка творчих робіт, виконаних студентами на заняттях викладача Щербак Н.С.

Всі виставки можливо переглянути за посиланнями: