Світлій пам’яті Кирилюк Галини Олександрівни

kuruluk2

Колектив викладачів, співробітників, студентів Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка  з сумом повідомляє про смерть викладача циклової комісії музики і хореографії Кирилюк Галини Олександрівни  і висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Кирилюк Галина Олександрівна народилася 10 вересня 1954 року в м. Києві. Освіту отримала в Київському державному педагогічному інституті ім. О.М.Горького.

Більше 40 років віддала педагогічній діяльності. Спеціаліст вищої категорії.

Галина Олександрівна була професіоналом високого рівня, багато зусиль докладала до формування у молоді національної самосвідомості, виховання любові і поваги до музичного мистецтва, художньої культури, розуміння ролі мистецтва у розвитку гармонійної особистості, становлення патріота України.

Галину Олександрівну поважали як висококваліфікованого фахівця, колегу, яка завжди приходила на допомогу, шляхетну, щиру і чесну людину, сповнену оптимізмом та любов’ю до життя.
Вічна пам'ять…..