Світлій пам'яті Світлани Григорівни Чепіги

Колектив викладачів, співробітників, студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати Чепіги Світлани Григорівни, викладача циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу.
Чепіга Світлана Григорівна народилася 7 березня 1955 р. у м. Борно Суліново (Польща). Освіту отримала в Чернігівському Державному музичному училищі (кваліфікація: викладач по класу фортепіано, концертмейстер, спеціальність: фортепіано) та Київському державному педагогічному інституті ім. О.М. Горького (спеціальність: педагогіка і психологія, кваліфікація: викладач педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню).
Загальний педагогічний стаж – 44 роки.
Спеціаліст вищої категорії. Має педагогічне звання «старший викладач».
Тривалий час (1987-1989, 2002-2010) очолювала циклову комісію викладачів музики.
Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України, Грамотою головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Подякою Київського міського голови, знаком «Відмінник народної освіти», знаком «Відмінник освіти України».
Світлану Григорівну поважали як висококваліфікованого фахівця, колегу, яка завжди приходила на допомогу, надзвичайно шляхетну, щиру і чесну людину.
Вічна пам'ять…..