Світлій пам'яті Бориса Федоровича Лазарєва

lazarev

Колектив викладачів, співробітників, студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка з сумом повідомляє про смерть викладача фізичного виховання Університетського коледжу, майстра спорту з велоспорту, заслуженого тренера України Бориса Федоровича Лазарєва і висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.
  Борис Федорович працював у коледжі на посаді викладача фізичного виховання з 1986 року. Був професіоналом високого рівня, багато зусиль докладав до формування у молоді здорового способу життя, розуміння ролі спорту та фізичної культури в житті людини.
За виховання у студентської молоді поваги до знань, любові до спорту та розвиток вольових якостей неодноразово відзначався подяками та грамотами ректора, нагороджений нагрудним знаком "За служіння Університету".
  Бориса Федоровича Лазарєва поважали як висококваліфікованого фахівця, колегу, який завжди приходив на допомогу, оптиміста, виключно шляхетну, щиру і чесну людину.
  Таким він назавжди і залишиться у наших серцях.
        Вічна пам'ять…..