Співчуття з приводу непоправної втрати Дем’яненко Світлани Іванівни

Колектив викладачів, співробітників, студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати Дем’яненко Світлани Іванівни, заступника директора з навчальної роботи Університетського коледжу.

Дем’яненко Світлана Іванівна народилася 4 листопада 1966 р. у м. Києві. Освіту отримала у Київському державному педагогічному інституті імені О.М. Горького (кваліфікація – викладач української мови і літератури), 1988 р.

Загальний педагогічний стаж – 29 років.

Спеціаліст вищої категорії. Має педагогічне звання «викладач-методист».

З 1988 по 1995 рр. працювала вчителем української мови та літератури, народознавства в середній школі № 181 м. Києва. З 1995 по 2007 рр. – працювала викладачем української та зарубіжної літератури, культури мовлення та виразного читання, дитячої зарубіжної літератури, а з 2005 р. - заступником директора з виховної роботи Педагогічного коледжу ГУОК КМДА при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. З 2008 р. – працювала заступником директора з навчальної роботи Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тривалий час (2002-2008) очолювала роботу міського методичного об'єднання викладачів зарубіжної літератури при Раді директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва, надаючи методичну допомогу викладачам в оволодінні інноваційних підходів у викладанні зарубіжної літератури.

Нагороджена почесним знаком «Відмінник освіти України» (2003 р.), Подякою мера м. Києва (2003, 2006 рр.), Грамотою ГУОН КМДА (2001 р.), Ради директорів м. Києва (2004, 2006, 2007, 2008 рр.), Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка (2008р.), Київського університету імені Б.Д.Грінченка (2012 р.).

Автор численних наукових та науково-методичних публікацій, упорядник посібників та хрестоматій із зарубіжної літератури.