Вітаємо викладача циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Кифенко Ганну Миколаївну із захистом кандидатської дисертації!

Щиро вітаємо викладача циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Кифенко Ганну Миколаївну із захистом кандидатської дисертації!
Тема дисертаційного дослідження: "Методика формування музично-слухової активності майбутніх учителів музичного мистецтва в навчальному хоровому колективі". Науковий керівник - Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор.
Бажаємо майбутніх наукових досягнень!