Вітаємо з перемогою Канчуру Іванну

28 жовтня 2018 року студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Канчура Іванна (I курс) виборола перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі класичної музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановиті діти України" м. Київ у номінації «Естрадний вокал", старша категорія. Вона збагатила скарбничку Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка дипломом Гран-Прі.
Викладач вокалу Кравченко С.С. нагороджена Дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження національного мистецтва.
Коледжанська родина вітає Іванну та Світлану Станіславівну з перемогою, бажає наполегливості та натхнення у подальших творчих звершеннях!