Вітаємо з перемогою Садову Яну!

19-21 квітня 2018 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся XVII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЮНІОРСЬКИЙ КОНКУРС вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності. Голова журі конкурсу-доктор мистецтвознавства, професор, народний артист України В. І. Рожок.

Вітаємо Садову Яну, студентку 3 курсу спеціальності "Музичне мистецтво", з ЗОЛОТИМ ДИПЛОМОМ в номінації "Академічний спів" (клас викладача Х. В. Голян, концертмейстер Н. Є. Паляниця) та з БРОНЗОВИМ ДИПЛОМОМ в номінації - хорове диригування (клас викладача О. М. Коваленко, концертмейстер Н. Є. Паляниця).
Викладачі коледжу Голян Х. В. та Коваленко О. М. нагороджені Почесними грамотами за професійну підготовку учасників конкурсу. Коледжанська родина вітає студентку та викладачів з перемогою, бажає наполегливості та натхнення у подальших творчих звершеннях!