Вітаємо з перемогою Остапенко Марину

25 та 26 березня в дитячій школі мистецтв №2 ім. М.І. Вериківського м. Києва відбувся XIV Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан».
Голова журі – Семененко Ірина, заслужена артистка України, солістка Національної опери України ім. Т.Шевченка, викладач кафедри сольного співу НМАУ ім. П.І.Чайковського.
Вітаємо Остапенко Марину, студентку ІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво», з ДИПЛОМОМ Лауреата III премії, номінація «Академічний вокал» (викладач вокалу Кравченко Світлана Станіславівна та концертмейстер Бухарєв Олег Олексійович, викладачі Університетського коледжу), яка гідно представила Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка на конкурсі, подарувавши глядачам неповторні хвилини натхнення!
Вітаємо концертмейстера Бухарєва Олега Олексійовича, який отримав Диплом за виявлений професіоналізм!