Вітаємо переможців Всеукраїнської музичної Олімпіади «Голос Країни»

24-27 листопада 2016 року в Концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка (корпус № 1, вул. Маршала Тимошенка 13-Б, м. Київ) відбулася X Всеукраїнська музична Олімпіада «Голос Країни» (Осіння).

Вітаємо студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та викладачів циклової комісії музики і хореографії, які гідно представили Університетський коледж на музичній олімпіаді, подарувавши глядачам неповторні хвилини творчості:

ГУРІНУ АНАСТАСІЮ (I курс) – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Класичне фортепіано»,

ЩЕГЛЮК ВІКТОРІЮ (І курс) – ДИПЛОМ Лауреата II ступеня, номінація «Класичне фортепіано»

та їх викладача по класу фортепіано РОМАНЕНКО АНАСТАСІЮ РОМАНІВНУ

АНСАМБЛЬ «ORDINARIO» у складі
ГОЛЯН ХРИСТИНИ В’ЯЧЕСЛАВІВНИ, викладача по класу вокалу,
КИФЕНКО АННИ МИКОЛАЇВНИ, викладача по класу хорового диригування – ДИПЛОМ Лауреата II ступеня, номінація «Академічні сольні вокальні ансамблі»

концертмейстера БУХАРЄВА ОЛЕГА ОЛЕКСІЙОВИЧА

Пишаємося нашими студентами та викладачами, бажаємо їм подальших успіхів!