IMG 085618   травня 2015 року

Упродовж трьох днів за ініціативи циклової комісії музики та хореографії в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка проходив Другий міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Кампанелла”. Конкурс передбачав такі номінації: фортепіано; оркестрові інструменти (струнно-смичкові, народні, духові); вокал (академічний, народний, естрадний; вокал-бандура).
Мета фестивалю-конкурсу:

• збереження і розвиток традицій вокального та інструментального мистецтв;
  • підвищення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності юнацтва;
  • виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу для подальшого навчання у мистецьких ВНЗ України.

Категорії учасників:
1 категорія – ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;
2 категорія – дитяча Академія мистецтв, школи мистецтв, ДМШ, будинки творчості дітей та юнацтва.
У конкурсі взяли участь 138 учасників. Це студенти музичних та музично-педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, учні дитячої Академії мистецтв, шкіл мистецтв м. Києва, вихованці Дитячо-юнацького центру Дарницького району м. Києва (зразковий ансамбль української пісні “Зозуленька”), учні ДМШ Києва, Ірпіня, Обухова, Вишневого, Бучі, Любара.
Конкурсні виступи оцінювала авторитетна комісія у складі:
ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ЖУРІ – Братко Марія Василівна, директор Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент;
ГОЛОВА ЖУРІ – Полянський В’ячеслав Анварович, заслужений діяч мистецтв України, професор Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;
ЧЛЕНИ ЖУРІ:

• Куликова Катерина Володимирівна, ст. викладач НМАУ ім. П.І. Чайковського;
  • Мережко Юлія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Цимбал Сергій Вікторович, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Бойчук Катерина Петрівна, артистка вищої категорії Національного камерного ансамблю “Київські солісти”;
  • Чаглій Віталій Олександрович, випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського, артист (класична гітара).