Квест: «Європейська культурна спадщина»

IMG 085616   травня 2015 року

16 травня 2015 року з нагоди святкування Дня Європи в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся культурно-масовий захід КВЕСТ на тему: «Європейська культурна спадщина». Мета заходу: активізувати пізнавальну діяльність студентів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій Європейських держав, а також підготувати студентів до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, утвердження спільних європейських цінностей. Напередодні викладачем циклової комісії природничих дисциплін Мальцевою Л.В. для студентів І курсу всіх спеціальностей була проведена інформаційно – просвітницька робота. КВЕСТ передбачав такі етапи:
- конкурс реферативних робіт «Європейський Союз» та «Європейські країни»;
- вікторина «Національно – культурні традиції, звичаї та обряди народів Європи»;
- презентації «Віртуальні подорожі до Європейських країн».
У рамках КВЕСТУ працювали творчі майстерні, інформаційні та ігрові станції, а також інтерактивний стенд опитування, де кожен бажаючий мав змогу залишити свої побажання та власні думки на тему «Україна – країна Європейських цінностей».