Студентська конференція: «Математика - базис всіх наук»

IMG 085615   травня 2015 року

15 травня 2015 року відповідно до плану заходів Фестивалю науки в Університетському коледжі у форматі конференції відбулося розширене відкрите засідання студентського наукового товариства «Фрактал» на тему «Математика - базис всіх наук».
Мета заходу: довести на прикладах із життя людей різних професій, що математика є одним з базових навчальних предметів, який потрібно вивчати і знати всім; виховувати студентів інтелектуально розвинутими особистостями.
На засіданні були присутні проректор з науково-методичної та навчальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Жильцов О.Б., директор коледжу Братко М.В., голова циклової комісії математичних дисциплін і менеджменту Головчанська О.В., керівник студентського математичного гуртка «Фрактал» Руденко Н.М., викладачі коледжу, студенти 1-3 курсів спеціальностей «Початкова освіта» «Правознавство», «Видавнича справа», «Фізичне виховання», «Фінанси і кредит», «Організація виробництва».
Студенти виступили з доповідями, в яких обґрунтували і презентували необхідність вивчення математики як фундаментальної дисципліни, як основи своєї майбутньої професії, зокрема: «Прикладна математика у менеджменті» (Бабич Олександра, ОВмс-1-14-4.Од) «Застосування математики у спорті» (Глей Андрій, ФВмс-1-13-4.Од), «Розвиток дослідницьких умінь студентів у процесів виконання ІНДЗ» (Попіль Леся і Дубенчук Олександра, ПОмс-1-12-4.Од), «Математика і мова» (Ільющенко Олександра, ПОмс-1-12-4.Од), «Математика в інформаційному середовищі» (Кіщук Іван, ВСмс-14-4.Од), «Роль математики в житті фінансиста» (Солоніна Діана, ФКмс 1-13.Од), «Математика і психологія» (Тарасевич Олександра, ПОмс-1-12-4.Од), «Математика в правознавстві» (Чернишенко Анна, ПРмс 1-14-4.Од).