Освітньо-пізнавальна конференція: «Київ Олімпійський»

IMG 085614   травня 2015 року

14 травня 2015 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках Фестивалю науки відбулась студентська науково-пізнавальна конференція на тему: «Київ Олімпійський» за участю викладачів циклової комісії фізичного виховання, викладачів кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту та студентів Університетського коледжу спеціальності «Фізичне виховання».
Особливий інтерес викликали доповіді викладачів зокрема:
- «Олімпійського руху в Києві та Україні», доповідач Зеленюк О.В. доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту;
- «Спортивний шлях Київської гандбольної команди «Спартак», доповідач В.В. Іванько майстер спорту міжнародного класу з гандболу, триразова чемпіонка СРСР, триразова володарка кубку Європейських чемпіонів та призерка Кубка Кубків.
Корисною для подальшого професійного зростання була інформація про діяльність кафедри фізичного виховання, здобутки та досягнення збірних команд із різних видів спорту нашого Університету