Фестиваль стріт-арту

IMG 085624   травня 2024 року
Фаховий коледж «Універсум»
м. Київ, просп. Л. Каденюка, 16

24 травня 2024 року у Фаховому коледжі "Універсум" відбувся фестиваль вуличного мистецтва на який завітали мешканці Дніпровського та Дарницького районів м. Києва. У рамках фестивалю було відкрито графіті-галерею "College Street Art Gallery", яку створили студентки 3 курсу спеціальності Образотворче мистецтво під керівництвом Андрія МАЗОВА, мураліста, викладача цк образотворчого мистецтва і дизайну, як результат семестрового курсу "Мурали та графіті-арт у сучасному монументальному мистецтві". Всі бажаючі змогли долучитися до різних активностей фестивалю серед яких - хореографічний батл, бодіарт, майстер-клас з нетрадиційних технік малювання, стріт-бол та інші спортивні ігри.
Всі учасники заходу отримали позитивні емоції та враження, а територію Коледжу прикрасили 4 тематичних графіті-малюнки, якими було відкрито першу графіті-галерею в закладі фахової передвищої освіти м. Києва.
Модератори заходу: Андрій МАЗОВ та Юлія ШЕМЕНЬОВА - викладачі цк образотворчого мистецтва і дизайну; Катерина ЗАЄЦЬ та Олена ОСИПЕНКО - викладачі цк фізичного виховання.

Фестиваль стріт-арту