Результати Конкурсу читців-декламаторів світової поезії

IMG 085631   березня 2024 року
Фаховий коледж «Універсум»
м. Київ, просп. Л. Каденюка, 16

З 20 по 31 березня 2024 року в Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся Конкурс читців-декламаторів світової поезії, заснований цикловою комісією видавничої справи, культури та української філології. До участі були запрошені студенти Фахових коледжів, професійно-технічних училищ та учні загальноосвітніх навчальних закладів. Результати конкурсу оцінювало професійне журі  на чолі з головою циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, спеціалістом вищої категорії Груздьовою О.В. та членами журі: доктором філософії, заступником директора з навчально-виховної роботи Шеменьовою Ю.В., кандидатами філологічних наук Розінкевич Н.В., Кашубою Н.В. та викладачем циклової комісії видавничої справи, культури та української філології Горніцькою А.Н.

До участі в конкурсі долучились 30 учасників з різних навчальних закладів м. Києва та області (Фаховий бізнес-коледж ПВНЗ "Європейський університет", Школа  І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району міста Києва, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №320 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району міста Києва, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов Деснянського району міста Києва, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу, які отримують дипломи та корпоративні подарунки.

Гран-прі (диплом+корпоративна футболка)

Орел Владислава

І місце (диплом+фірмова чашка)

Соболєва Дарина