IMG 085625   березня 2015 року

25 березня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Громадські ініціативи молоді – основа соціально-економічної перебудови України», учасниками якої були також студенти коледжу, які виступили з презентаціями конкурсних проектів, зокрема:

Секція 1. Розвиток освіти і науки: студентські ініціативи.

Правова поінформованість української молоді та її значення в умовах розбудови правової демократичної держави. Доповідачі - Колбасюк Л., Андреєв Т., Буйницька О., Тіторенко В. Керівник – Мусіяченко О.С.

Вимоги студентства до бібліотеки в період інформаційного суспільства. Доповідачі – Левак А., Чехун К. Керівник – Дудник О.В.

Підвищення якості навчального процесу, наукові дослідження та інновації у фінансовій сфері. Доповідач – Розумнюк І. Керівник – Кичань О.М.

Розвиток дослідницьких умінь студентів у процесі виконання ІНДЗ. Доповідачі - Сущук А., Попіль Л., Терлюк О., Ухань К., Дворська М., Дубенчук О. Керівник – Руденко Н.М.

Секція 2. Студентська молодь з Києвом і для Києва.

Сучасна бібліотека: розбудуємо місцеві громади. Доповідач - Щербанюк В. Керівник – Сіра О.А.

Усі учасники отримали сертифікати і, звичайно ж, позитивні емоції, адже студенти-коледжанці вперше випробували себе у ролі доповідача-науковця на широкий загал громадськості, познайомилися з низкою цікавих студентських ініціатив, особисто поспілкувалися зі студентами різних ВНЗ України,

Сподіваємося, що наукові пошуки та громадські ініціативи українського студентства будуть реалізовані.