Літературно-музична вітальня «Шевченкове слово у серці моєму. Воно життєдайна джерельна вода»

IMG 085613   березня 2015 року

12 березня 2015 року в Університетському коледжі пройшла літературно-музична вітальня «Шевченкове слово у серці моєму. Воно життєдайна джерельна вода».

Мета заходу – популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, залучення студентів до сприйняття і осмислення ролі його постаті та творчого доробку в суспільно-історичному та культурному поступі України, прищеплення духовних цінностей, виховання любові і шани до рідного слова.

Студенти і викладачі майстерно декламували поезію Шевченка та виконували пісні. Також, увазі глядачів був представлений короткометражний документальний відео-ролик про життя та творчість Тараса Григоровича – «Обличчя історії ».

За відгуками студентів, літературно-музична вітальня допомогла крізь серце і душу пропустити поезію Тараса Шевченка, що стало можливим в результаті творчої співпраці викладачів та студентів.