Науково-методичні семінари з актуальних питань та тенденцій розвитку освіти вищої школи

IMG 08564   лютого 2015 року

3 та 4 лютого 2015 р. в Університетському коледжі відбулись науково-методичні семінари з актуальних питань та тенденцій розвитку освіти вищої школи.

Упродовж двох днів педагогічні працівники та співробітники коледжу відвідали семінари з наступних тем:

• Сучасні методичні підходи до навчання студентів. Модератор: О.Б.Жильцов.

• Навчання на дослідницькій основі: теорія і практика. Модератор: Л.Л.Хоружа.
  • Міжнародні стандарти наукових публікацій. Модератор: Л.Л.Хоружа .

• Вступ до ІТ Академії. Використання корпоративної пошти. Налаштування. Модератор: Н.В.Морзе.
  • Супутні сервіси, отримані з корпоративним е-акаунтом. Модератор: Н.В.Морзе.
  • Використання ЕНК та його ресурсів в навчальному процесі. Методика роботи з електронним журналом та е-деканатом у системі електронного навчання. Модератор: Н.В.Морзе.
  • Створення е-портфоліо на ВІКІ Університету. Деякі аспекти сучасних тенденцій педагогічних технологій: формувальне оцінювання, рефлексія. Модератор: Н.В.Морзе.