Вітаємо з перемогою Вакун Анну і Нікітюк Тіїсію у Міжнародному онлайн фестиваль-конкурсі "ЗІРКИ ГРУЗІЇ"

IMG 085602   травня 2023 року
Фаховий коледж «Універсум»

02 травня 2023р. у Грузіїї відбувся Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс "ЗІРКИ ГРУЗІЇ". Студенти спеціальності "Музичне мистецтво" Вакун Анна і Нікітюк Тіїсія взяли участь у конкурсі в номінації "Інструментал (фортепіано)".
Анна стала переможницею конкурсу і отримала Гран-прі. Таїсія отримала диплом лауреата ІІ премії.
За високий рівень виконавської майстерності студентки отримали іменні  запрошення представляти Україну у фіналі міжнародного фестивалю-конкурсу "Славянски Венец" в Болгарії.
Вітаємо талановитих студенток та їхнього викладача Сокальську В.Ф. з перемогою! Зичимо подальших творчих досягнень!
Вітаємо з перемогою!