Результати Відкритого конкурсу читців-декламаторів світової поезії

IMG 085631   березня 2023 року
Фаховий коледж «Універсум»

З 21 по 31 березня 2023 року в Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Відкритий конкурс читців-декламаторів світової поезії, заснований цикловою комісією видавничої справи, культури та української філології.

Мета конкурсу - популяризація кращих творів світової літератури, проведення професійної орієнтації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та сприяння творчої реалізації талановитої молоді України.

До участі були запрошені студенти Фахових коледжів, професійно-технічних училищ та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати конкурсу оцінювало професійне журі  на чолі з головою циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, спеціалістом вищої категорії Груздьовою О.В. та членами журі: доктором філософії, заступником директора з навчально-виховної роботи Шеменьовою Ю.В. та кандидатом філологічних наук, викладачем циклової комісії видавничої справи, культури та української філології Розінкевич Н.В.

До участі в конкурсі долучились 24 учасники з різних навчальних закладів м. Києва та області (Школа №275 І-ІІІ ступенів Імені Кравчука Володимира Деснянського району міста Києва, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №301 імені Ярослава Мудрого з поглибленим вивченням англійської мови, НВК 278, Середня школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району мiста Києва, Хотянівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Спеціалізована школа №264 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва).

Переможці конкурсу отримують дипломи та корпоративні подарунки:

Гран-прі (диплом+корпоративна футболка)

І місце (диплом+корпоративна футболка)

ІІ місце (диплом+фірмова чашка)

ІІІ місце (диплом+корпоративна канцелярія)

Дипломи за участь у конкурсі:

konkyrc chut 22 23