Методичний семінар «Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану» (в рамках зустрічі з членом Ради роботодавців Устич Н.В.)

IMG 085606   грудня 2022 року
Фаховий коледж «Універсум»

06.12.2022 року відбулася зустріч студентів спеціальностей «Музичне мистецтво»,  «Хореографія», викладачів циклової комісії музики і хореографії з членом Ради роботодавців,  директором спеціалізованої школи I-III ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Устич Н.В.

Зустріч проходила у формі методичного семінару на тему «Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану».

Неллі В’ячеславівна розповіла про свою роботу по організації освітнього процесу у школі, яку вона очолює, про виклики, які доводиться долати у цей складний час, відповіла на численні запитання студентів та викладачів.

zystrich 06 11