Літературна світлиця «Він більше працював, ніж жив…»

IMG 085609   грудня 2014 року

9 грудня 2014 року в Університетському коледжі  цикловою комісією з видавничої справи, культури та української філології  (голова комісії Соловець Л.О.) проведено літературну світлицю до річниці з дня народження  Бориса  Грінченка. Активними учасниками були студенти  спеціальності «Початкова освіта» Університетського  коледжу (ІІІ курс) та Педагогічного інституту  (ІV курс) Київського університету імені Бориса Грінченка.

Модератори заходу – викладач циклової комісії коледжу Лісова С.І. та   викладач Педагогічного інституту  Київського університету імені Бориса Грінченка Кошман П.Я.

Виховний захід сприяв  залученню студентів до розуміння духовного світу Б.Грінченка, яким ми можемо по праву пишатися як духовним лідером і  взірцем для наслідування сучасною молоддю.