Переможці Гран-прі Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла»

Володар Ґран-прі Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла», учениця 5 класу Мистецької школи «Нетішинська школа мистецтв» Смірнова Євгенія.

М. Ластовецький. І задзвонили дзвони.

Володар Ґран-прі Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла», студентка 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка Вакун Анна.

М.Бобер. Іспанська Рапсодія.

Володар Ґран-прі Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла», учень 4 класу КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. М. Вериківського» Дехтяренко Максим.

Людвіг ван Бетховен. Місячна соната, 1 частина.

Володар Ґран-прі Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла», учениця 4 класу Київської ДШМ № 5 Гілевич Олена.

муз. Р.Лісової, сл. С.Корніенко, аранж. В.Іщенко. Розкажи Матусю.

Володар Диплому лауреата 1 ступеня Дев’ятого міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла», учень 1 класу Київської дитячої музичної школи №7 ім. І.Шамо Яковенко Олексій.

М.Лисенко. Неаполітанська пісня «Моє сонце».