Фізичний брейн-ринг

IMG 085620   квітня 2022 року
Фаховий коледж «Універсум»

20 квітня 2022 р. для студентів групи ОВфмб-1-21-4.0д Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка рамках декади природничих дисциплін проведено фізичний брейн-ринг.

Мета заходу - підвищити інтелектуальний рівень студентів, збагатити їх кругозір через пізнання фізичних явищ, застосувати теоретичні знання на практиці, утвердити ідей полікультурності та толерантності.

Інтелектуальна гра включала загальні питання зі знання фізичних термінів,

фізичних  величин і приладів, що їх вимірюють, завдання з фізики для пояснення продемонстрованих фізичних явищ, вирішення конкретних  практичних проблем, читання уривків віршів і пояснення їх змісту.

Проведений захід сприяв поглибленню знань з фізики, усвідомленню важливості дисципліни в наш час, а елементи гри зробило його цікавим і захоплюючим.

Модератор: Юрій Чернюшок, викладач циклової комісії природничих дисциплін.

Фізичний брейн-ринг