Міжнародний День студента

IMG 085619   листопада 2014 року

17 листопада відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента. З самого ранку при вході у коледж студентів вітали адміністрація коледжу та студрада, роздавали наліпки з символікою університету, цукерочки та передбачення. Студентів, що запізнилися, зустрічали учасники команди КВК, які в жартівливій формі давали поради щодо покращення дисципліни. На перервах для колежанців в їдальні та на коридорах звучала музика та програвалися невеличкі театральні сценки.

О 14.30 в актовій залі відбувся святковий концерт, підготовлений та проведений командою КВК «У стилі блюз» у рамках якого відбулося урочисте нагородження подяками студентів за активну участь у громадському житті коледжу. Зі сцени вітали як студенти, так і викладачі. В якості номерів були представлені і авторські пісні, і найкращі номери з конкурсу «Ось ми які», і просто неймовірно красиві танцювальні та музичні номери, що вражали своєю душевністю та щирістю, патріотичністю та чуттєвістю. Перчинкою свята стали дотепні жарти, сценки та стеми, поставлені командою КВК, а також невеличка постановка від акторів «Іскри Прометея».