Вітаємо Зою Шумак, студентку ІІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» з отриманням гранту на навчання у США!

IMG 085627   квітня 2021 року
Фаховий коледж «Універсум»

22 квітня 2021 року було оголошено результати відбору на грантову програму Community College Initiative, організовану Посольством США в Україні. Програма ССІ формує технічні навички учасників у прикладних галузях, покращує їхні лідерські здібності, зміцнює рівень володіння англійською мовою і надає можливості для професійних стажувань та служби громаді, які формують взаєморозуміння шляхом занурення у культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів. За її умовами учасники матимуть змогу провчитися один навчальний рік в коледжі Сполучених Штатів Америки, вивчаючи галузь цифрових медіа та комунікацій, з акцентом на медіаграмотність та протидію дезінформації.
Випробувати свої сили у конкурсному відборі могли студенти коледжів з усієї України, проте взяти участь у програмі тільки шестеро. Однією з фіналістів стала Зоя  Шумак, гідно пройшовши всі етапи відбору конкурсної комісії Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, а також Посольства США в Україні!
Уже в липні цього року вона поїде здобувати освіту за річною сертифікованою програмою до США для того, аби здійснити культурний обмін, зміцнити свої лідерські навички, отримати професійний досвід і здобути нові фахові знання за напрямом «Медіаграмотність та боротьба з дезінформацією», прямо пов’язаним з її спеціальністю!

Вітаємо Зою Шумак!