Майстер-клас з наукової роботи для першокурсників

IMG 085601   жовтня 2014 року

29 вересня 2014 року в Університетському коледжі відбувся вступний майстер-клас на тему: «Що таке наукова робота та як обрати тему дослідження». Захід ініційований та проведений активом Студентського наукового товариства «Лабіринт» за підтримки викладачів Циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства. Мета майстер-класу – ознайомлення студентів з такими поняттями як «наука», «науковий світогляд», «наукове дослідження», «структура наукового дослідження», основними правилами організації наукової роботи. Під час практичної частини студенти отримали можливість застосувати набуті знання: їм пропонувалося виправити неточності та виявити «ненаукові моменти» у виступах учасників СНТ(«помилки» були продумані заздалегідь).

Активом Студентського наукового товариства заплановано ще кілька майстер-класів. Запрошуємо бажаючих.