Всеукраїнський День дошкілля

IMG 085626   вересня 2014 року

26 вересня 2014 року студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та викладачі Університетського коледжу взяли участь у святкуванні Всеукраїнського Дня дошкілля. Подія відбулась в Київському міському будинку вчителя за ініціативи Міністерства освіти і науки спільно з Всеукраїнською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» з метою підняття престижності працівників у сфері дошкільної освіти, об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України напередодні Міжнародного дня вихователя.

У рамках заходу була проведена церемонія нагородження переможців і лауреатів конкурсів Всеукраїнського рівня в галузі дошкільної освіти, проведення майстер-класів, виставка творчих робіт і дидактичної фахової літератури, концертна програма тощо.

Приємно відзначити, що фінальним акордом святкового дійства став вокально-хореографічний номер студенток Університетського коледжу Кирякової Марини, Середи Оксани та Понізи Марини.

Відеозвіт про захід можна побачити на Освітньому порталі «Педагогічна преса».

.be&t=1h4m26s&noredirect=1">
.be&t=1h4m26s&noredirect=1