Звіт директора коледжу М.В. Братко про роботу в 2013-2014 навчальному році

IMG 085617   вересня 2014 року

17 вересня 2014 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися збори трудового колективу. На порядку денному - звіт директора  коледжу М.В. Братко про  роботу в 2013-2014 навчальному році.
У зборах взяли участь делеговані  співробітники, представники Ради студентського самоврядування, Старостату коледжу. На звіті був присутній проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи О.П. Турунцев.
У обговоренні доповіді  М.В. Братко  з оцінкою роботи директора виступили як співробітники, так і студенти коледжу. За даними таємного голосування, роботу директора  Університетського коледжу М.В Братко майже одноголосно визнали як задовільну.

Звіт директора коледжу М.В. Братко про роботу в 2013-2014 навчальному році