Звіт директора про роботу Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка за 2020 р.

14 січня 2021 року в дистанційному форматі відбулися Збори трудового колективу Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

У зборах взяли участь 99 делегатів із 100 обраних делегатів (99 % від запланованого загального складу).

В ході зборів про роботу Фахового коледжу «Універсум» за 2020 рік звітувала директор коледжу, доктор педагогічних наук, доцент Марія Братко.

На офіційному сайті Коледжу було оприлюднено текст та презентацію Звіту.

Також були проведені вибори делегатів Конференції трудового колективу Університету згідно із затвердженими квотами представництва.

Реєстрацію делегатів, голосування за проєкт рішення та оцінку діяльності директора Коледжу було здійснено за допомогою Google-форм.

Участь у голосуванні взяли 98 осіб (один з учасників не проголосував).

За результатами таємного онлайн-голосування всі учасники зборів схвалили Звіт директора та проголосували за «задовільну» оцінку роботи директора Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка Марії Братко за 2020 рік.

До складу лічильної комісії, обраної зборами трудового колективу, ввійшли Карлінська Я.В., Мащакевич О.М., Москаленко О.А., Квасницька Г.М. та Шумак З.А.

Вітаємо шановну Марію Василівну та весь трудовий колектив Коледжу!

zvit durektor 2020