Квест «Знайомство з коледжем»

IMG 08566   вересень 2014 року

6 вересня 2014 року в Університетському коледжі відбувся квест "Знайомство з коледжем" для студентів першого курсу. Ініціаторами проведення квесту стали: Студентське наукове товариство «Лабіринт» та Студентська рада Університетського коледжу. В квесті взяли участь представники всіх спеціальностей першого курсу, які були об'єднані у сім команд. Завдання квесту перевіряли рівень знайомства студентів із традиціями нашого навчального закладу. Так, студенти виконували гімн Університету, з карток складали речення, яке відтворювало місію Університету, розшифровували назви спеціальностей Університетського коледжу, дізнавалися про особистість Бориса Грінченка. На заході панувала дружня невимушена атмосфера, а першокурсники продемонстрували свою ерудицію, вміння працювати в команді та імпровізувати. Найбільший шквал емоцій викликала творча частина квесту. Вийшов справжній імпровізований флешмоб: весь зал підхоплював українські пісні, які лунали зі сцени, а на завершення всі разом виконали Державний гімн України.