Подяка партнерам за співпрацю

У дні Грінченківської декади висловлюємо подяку нашим партнерам за співпрацю у 2019-2020 рр:

1. Бєді Наталії Вікторівні, директору ДНЗ № 160 «Позняки» м. Києва за систематичну співпрацю з практики. 2. Давиденку Віктору Костянтиновичу, композитору, аранжувальнику, артисту вищої категорії Академічної хорової капели Українського радіо за багаторічну співпрацю, участь у заходах до Дня Коледжу, участь у журі конкурсів.

3. Лазебному-Чоловському Дмитру Миколайовичу, заслуженому вчителю України, майстру спорту України з веслування, вчителю спеціалізованої школи №216 з поглибленим вивченням англійської мови за плідну співпрацю в організації освітнього процесу.

4. Мойсієвич Дарії Іванівні, в.о. директора в ДНЗ № 525 м. Києва за плідну співпрацю, участь у заходах до Дня Коледжу.

5. Чернявському Костянтину Володимировичу, кандидату мистецтвознавства, доценту, заслуженому художнику України, декану Факультету живопису і реставрації Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури за плідну співпрацю в розвитку творчої молоді.

Подяка партнерам за співпрацю

.be" target="_blank" rel="noopener">