Конкурс з ритмічної гімнастики

IMG 085630   квітня 2014 року

Вже стало доброю традицією в Університетському коледжі під керівництвом викладачів циклової комісії фізичного виховання проводити конкурс з ритмічної гімнастики.

Керівником проекту є викладач ритміки та хореографії Долматова К.М.

28 квітня 2014 року учасниками змагань на першість коледжу стали студенти спецальності «Фізичне виховання».

За результатами конкурсу І місце отримала група другого курсу, капітан команди – Котляревська А.

У номінації «Складність програми» відзначено було виступ команди групи четвертого курсу, капітан команди – Міненко Ю.

У номінації «Якість виконання» – першого курсу, капітан команди – Філатова С.

У номінації «Оригінальність» – третього курсу, капітан команди – Поварчук Ф.

На конкурсі була присутня збірна команда Києва з «Workaut», яка виступила з показовими силовими вправами. Музичне привітання учасникам конкурса були від студентів спеціальності «Музичне мистецтво» – Кравчук Віолетта та Марковська Катерина.

Журі висловлює подяку всім, хто брав участь у конкурсі з ритмічної гімнастики.