Комплексний кваліфікаційний іспит з цивільного права, цивільного процесу, трудового права, кримінального права, кримінального процесу

IMG 085619   червня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

19.06.2020 року відбувся комплексний кваліфікаційний іспит з цивільного права, цивільного процесу, трудового права, кримінального права, кримінального процесу для студентів 2 підгрупи спеціальності "Право". Студенти показали високий рівень фахової підготовки та грунтовні знання.

18.06.2020 року відбувся комплексний кваліфікаційний іспит з цивільного права, цивільного процесу, трудового права, кримінального права, кримінального процесу для студентів 1 підгрупи спеціальності "Право". Дякуємо членам екзаменаційної комісії за злагоджену та плідну роботу, а студентам за високий рівень підготовки та змістовні знання.