Круглий стіл «Правові основи захисту інформації в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку»

IMG 085618   травня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

18 травня 2020 року в рамках Фестивалю науки у Фаховому коледжі «Універсум» відбувся круглий стіл «Правові основи захисту інформації в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», участь в якому взяли студенти 4 курсу спеціальності «Право». Учасники круглого столу обговорили такі актуальні питання:
1. Поняття і склад правових інститутів таємниць.
2. Організаційно-правові методи охорони державної таємниці.
3. Захист комерційної таємниці.
4. Поняття, ознаки та види професійної таємниці.
5. Інші види таємниць, передбачені законодавством України.
6. Захист конфіденційної інформації у мережі Інтернет та соціальних мережах.
Варто зазначити, що інформація є одним з основних об’єктів, який підлягає захисту за допомогою технічних, організаційних і правових заходів. Захист інформації за допомогою правових механізмів відіграє провідну роль у забезпеченні інформаційної безпеки та кібербезпеки держави.
Модератор заходу: голова циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Алла Юріївна Тарасюк.