Екскурсія "Kyiv of Mine"

IMG 085616   травня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

16 травня 2020 р. в рамках Фестивалю науки та з нагоди святкування Дня Європи в Україні була проведена віртуальна екскурсія "Kyiv of Mine".
Мета заходу - демонстрація англомовних студентських проектів, присвячених історико-культурній спадщині столиці України. Цільова аудиторія - студенти IV курсу спеціальності "Початкова освіта".
Екскурсоводи, студенти груп ПОмс-1-16-4.Од, ПОмс-2-16-4.Од та ПОмс-3-16-4.Од, творчо підійшли до виконання завдання: заздалегідь зняли яскраві й інформативні відеосюжети про столичні цікавинки, а модератор підготувала вікторину. Майбутні педагоги мали змогу продемонструвати свої знання з історії Києва та високий рівень володіння англійською мовою.
Модератор: Лещенко С.М., викладач циклової комісії іноземних мов Фахового коледжу "Універсум".